Dla uczestników

Jesteś miłośnikiem motoryzacji, każdą wolną chwilę spędzasz przy swoim projekcie i nadszedł czas by pokazać go innym zajawkowiczom – to odpowiednia chwila by zgłosić swój pojazd na tegoroczną edycję DUB IT! Aby zapewnić jak najwyższy poziom prezentowanych aut, każde zgłoszenie poddajemy selekcji. Zdajemy sobie sprawę z tego jak kontrowersyjny jest to krok, jednak aby zapewnić najwyższy poziom oraz z racji na ograniczone miejsce jest to jedyne wyjście. Działamy zgodnie z zasadą „liczy się jakość, a nie ilość” i tego się trzymamy. W ten sposób osoby uczestniczące mają świadomość bycia wśród najlepszych oraz bycia bezpiecznym o swoje auto, gdyż wokół nie ma ludzi przypadkowych.

Kierowca zaproszonego auta nie ponosi żadnych opłat z tytułu udziału w imprezie. Pasażerowie, wykupią na bramie wjazdowej VIP PASS, który daje im takie same prawa jak kierowca. W sobotę wieczorem odbywa się impreza z cateringiem oraz open barem. Wstęp mają na nią jedynie kierowcy oraz ludzie posiadający VIP PASS.

Dla uczestników mamy do zaproponowania nocleg w hotelu ( *** ) oddalonym o 150m w promocyjnych cenach. W cenie zawarte jest śniadanie.

Uwaga ! Zdjęcia powinny mieć rozszerzenie *.jpg lub *.jpeg oraz wielkość max. 1MB

Zgłoszenia DUB IT! 2019


Prosimy o uzupełnienie wszystkich pól.

W przypadku problemów z wysłaniem formularza, prosimy o podesłanie zgłoszenia na maila INFO@DUBIT.PL z tematem "Zgłoszenie DUB IT 2019"


  • Dane zgłaszającego

  • Informacje o aucie

  • Zdjęcia auta

Top